Veľkoobchod so záhradkárskymi potrebami

Predstavenie firmy NOHEL GARDEN s.r.o.


Firma NOHEL GARDEN, s.r.o. v súčasnosti zamestnáva cca 35 zamestnancov a 5 externých pracovníkov pracujúcich na základe živnostenského listu. Zázemie firmy tvorí viacúčelový sklad, ktorý má rozlohu 2700m2 krytej skladovej plochy a potrebného zázemia s možnosťou ďalšieho rozvoja. Vlastníme automobilový park vozov Mercedes Benz a Iveco.
Sme najväčším dodávateľom záhradkárskych potrieb do obchodných reťazcov a to ako food, alebo non – food. Stojí za nami 28 rokov skúseností na českom a  19 rokov na slovenskom trhu v oblasti veľkoobchodu záhradkárskych potrieb.
Našim prvoradým cieľom je poskytnúť našim obchodným partnerom služby skúseného a profesionálneho dodávateľa – od vypracovania konkrétnej ponuky vrátane výberu sortimentu ( na základe našich skúseností) až po realizáciu dodávok priamo na miesto predaja.

Firma NOHEL GARDEN nakupuje od domácich a zahraničných firiem z Talianska, Francúzska, Nemecka, Fínska, Poľska, Španielska, Maďarska a Slovenska. Ponuku firmy tvorí takmer 8000 druhov tovaru. Najväčší podiel tvoria chemické prípravky pre ochranu rastlín ako aj hnojivá na výživu rastlín. Vo vlastných obaloch ponúka veľmi široký sortiment kvalitných zeleninových, kvetinových osív, ale aj bohato zastúpené osivo liečivých – aromatických rastlín. V sortimente nechýbajú substráty, plastové výrobky (kontajnery, kvetináče rôznych tvarov a farieb, hrantíky, maxinádoby pre mobilnú zeleň...), záhradnícke náradie, postrekovače, fólie, plachty, hadice, trstinové a bambusové rohože, osivá trávnych zmesí a technických plodín, dekoračný materiál.

V roku 2004 sme na českom a slovenskom trhu predali 18 miliónov sáčkov osív a zhruba 1,3 miliónov kariet cibuľovín. Všetky spomínané produkty sú ponúkané vo vynikajúcom designe za primeranú cenu.
Kvalita osív je založená na spolupráci s renomovanou semenárskou spoločnosťou s 25-ročnou tradíciou. Táto firma disponuje vlastnými laboratóriami a teamom prvotriednych odborníkov. Kvalita osív v spojení s výnimočným designom vytvára jedinečný produkt, ktorý Vám teraz ponúkame. Okrem kvality každého sáčku ponúkame taktiež v Európe ojedinelý sortiment, v tejto dobe zahrňujúci 750 položiek osív, zelenín, liečivých a aromatických bylín a okrasných kvetín. Ponúkame tri designovo odlišné rady osív, ktoré umožňujú osloviť rôzne náročných zákazníkov. Základom je STANDARD rada – rozumná kvalita za primeranú cenu. Ďalšou v poradí je GARDENIA rada – vynikajúci design a vyššia gramáž osív s vyššou cenovou úrovňou. Tretia je PROFI rada – osivá na vysokej úrovni, najvyššia gramáž a najväčšie balenie. Spolu s týmito radami ponúkame akčnú radu 15 položiek s označením HOBBY. Všetok sortiment je rozdelený do cenových skupín, čo Vašim zákazníkom poskytuje jednoduchú informáciu o cene.
Cibuľoviny kvetín sú produktom vynikajúcej holandskej spoločnosti, ktorá svoj tovar predáva do celého sveta, vrátane amerického kontinentu. Zaručená kvalita je i v tomto prípade kombinovaná s vynikajúcim designom a ponúka Vám tak bezkonkurenčný produkt. Aj tu sú ponúkané tri rady s odlišným designom, kvalitou a cenou. Základom je opäť STANDARD rada, ďalej je tu GARDENIA rada a nakoniec HOBBY rada. Filozofia kvality, designu a ceny korešponduje s radami osív. Jedinou výnimkou je HOBBY rada, ktorá v prípade cibuľovín ponúka veľké balenia farebne zladených kvetín (HARMONIE), prípadne veľké balenia jedného druhu (EKONOMIK).
Cibuľoviny a osivá sú od nás distribuované na stojanoch jednotného prevedenia, ktoré dávajú vyniknúť šírke sortimentu a prezentujú zákazníkovi atraktívny vzhľad balenia.
Osivá sme schopní distribuovať od 1. decembra, cibuľoviny pre jesennú sezónu od 20. augusta, pre jarné obdobie od 20. januára.
Pre podporu predaja ponúkame zľavy zo základných cien podľa individuálnej dohody špecifikované pre každého odberateľa viď. Obchodné podmienky.

 
                                        48.jpg  
                                        Ing. Petr Nohel  
                                        majiteľ firmy